Otwórz menu

Regulamin rezerwacji online

Regulamin płatności za rezerwację roztocze-kajaki.pl

  1. Wszystkie płatności za usługi oferowane przez nasz system rezerwacji realizowane są za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej Przelewy24.
  2. Do realizacji płatności wymagane jest posiadanie konta w banku obsługującym system Przelewy24 lub karty płatniczej.
  3. Po dokonaniu rezerwacji, Klient zostanie przekierowany na stronę systemu Przelewy24, gdzie będzie miał możliwość dokonania płatności.
  4. Płatność za zamówione  usługi powinna zostać dokonana w ciągu 2 godzin od daty złożenia rezerwacji. W przypadku braku wpływu pieniędzy na nasze konto w wyżej wymienionym terminie, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.
  5. W przypadku wystąpienia problemów z realizacją płatności, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod adresem kontakt maraton12@post.cz
  6. Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
  7. Złożenie zamówienia i dokonanie płatności oznacza akceptację regulaminu sklepu oraz regulaminu płatności.
  8. W przypadku anulowania rezerwacji usługi, zwrot płatności jest możliwy tylko i wyłącznie w przypadku anulowania rezerwacji najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem usługi.  Po tym terminie możliwa jest zmiana daty i godziny rezerwacji na inny.
  9. W przypadku anulowania rezerwacji przez klienta przed upływem 7 dni od terminu usługi wpłacona kwota zostanie w całości zwrócona na wskazane przez klienta konto bankowe w terminie 2 dni.

W przypadku odstąpienia od Klientowi zapłaconą kwotę za towar w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Niniejszy regulamin płatności obowiązuje od dnia 01 czerca 2023 roku.

Facebook Rezerwacja online
Zamknij menu
Zarezerwuj kajak 501 769 609   lub   512 461 071